top of page
NEDEN NETWORK MARKETİNG

NEDEN NETWORK MARKETİNG?

 * Kendi işiniz

 * Sıfır risk

 * Sıfır sermaye

 * Sınırsız kariyer

     Sonuç olarak sınırsız kazanç !!!!!!!

     İYİ HABER: Network marketing  yaparak iflas edemezsiniz

     Bugün gelişen teknoloji ve dijitalleşme ile mesleklerin azalması hatta bazı mesleklerin yok olması işsizliğin artması insanların kendi emekleri ile bireysel girişimciliklerini ortaya çıkarmıştır. Sadece büyük sermayesi olanları değil sermaye gerekmeden de geleceğin işi olan network marketing sektörü yani doğrudan satış sektörü bireylere bir fırsat sağlamıştır.

Bugünlerde yaşadığınız hayattan memnun değilseniz, hayal ettiğinizden çok farklı bir hayat yaşıyorsanız, bunun sebebi yıllar önce aldığınız bazı yanlış kararlardır. Bu yanlış kararlar sizi istediğiniz hayatın çok uzağına taşımış, ve bugün içinde yaşadığınız kısır döngüyü yaratmıştır. Hayatınızda yıllardır yaşadığınız kısır döngüyü ortadan kaldırmak Network Marketing”le mümkündür.

Network marketing ile mümkün olan bu seçeneklerden siz hangisini tercih edersiniz?

* Ek gelir,
* Maddi özgürlük,
* Kendi işinin sahibi olmak,
* Daha fazla boş zaman,
* Bireysel gelişim,
* Başkalarına yardım etmek,
* Yeni insanlarla tanışmak,

* Daha kaliteli bir yaşam,

​​​​​​​​​​GEÇMİŞİNİZLE   YÜZLEŞİRKEN   CESUR OLUN

NETWORK MARKETİNG”E BAŞLARKEN PSİKOLOJİK HAZIRLIK

Yeni bir iş ve doğal olarak işle ilgili hiçbir başarınız yok, ürün deneyiminiz yok ve DAHA HİÇ PARA KAZANMADINIZ!

Bu noktada tek bir sermayeniz vardır : İNANÇ.…Hep daha iyiyi isteriz ama hayallerimize ulaşma fırsatını yakaladığımızda kendimize en büyük haksızlığı yaparız. “BEN YAPAMAM Kİ” Oysa birçok network firması herkese eşit fırsat sunar.  Ama sadece “KENDİSİNE İNANAN KİŞİLER” bu fırsatı gerçeğe dönüştürebilir

“KENDİNİZE ve BAŞARABİLECEKLERİNİZE” inanın ve “HAREKETE GEÇİN” GEÇMİŞTE   neleri başardığınız veya başaramadığınız kimse için bir önem taşımaz.

Öğreneceğiniz DOĞRULARI uygulayarak yepyeni bir SİZ yaratabilirsiniz. İlk ay, ilk 6ay, ilk 1yıl nelerle karşılaşacaksınız önceden bilirseniz, bu olayları yaşadıkça daha dayanıklı olursunuz. Network marketing yapmaya karar veren kişiler geçmişlerinin “KARNESİNİ” alırlar.

Network bir güven zinciridir.

 

 

 

 

NEDEN GANO EXCEL

    Firmamızın Türkiye'deki genel misyonu günümüzün değişen ve her geçen gün daha kötüye giden Çevre koşulları – Hormonlu gıdalar –Dengesiz beslenme gibi sebeplerden dolayı oluşmuş ve oluşabilecek olan sağlık problemleri karşısında insanlara yardımcı olmak ve maddi anlamda hayatının akışından memnun olmayan insanlara bir çıkış fırsatı sunmaktır.

KIRMIZI REİSHİ MANTARI ÜRETİM ÇİFTLİĞİ
bottom of page